Nebezpečný svět kalorií

Rozcestník Nebezpečného světa kalorií:
audiokniha
videokniha
Hlavním autorem Nebezpečného světa kalorií je profesor Rajko Doleček (1925-2017). Nejen díky této knize, ale hlavně za svou celoživotní práci a občanské postoje obdržel při příležitosti stého výročí založení Československa in memoriam Řád TGM. Než se zaposloucháte do audio- či zadíváte do video-verze Nebezpečného světa kalorií, podívejte na krátký záznam Dolečkova ocenění prezidentem republiky.

Profesor Doleček publikoval přes 200 publikací. Nebezpečný svět kalorií je nejznámější i díky stejnojmennému televiznímu pořadu, na jehož ohlasu vznikla. Poprvé ji napsal profesor Rajko Doleček v roce 1977 a pak opakovaně vycházela. V roce 2013 tuto publikaci oprášil a společně s docentem Leošem Středou a doktorkou Kateřinou Cajthamlovou napsali Nebezpečný svět kalorií s podtitulem: Z pohledu tří lékařů.

Pro audiobook.cz jsme získali  nahrávky programu Tip rádia, kde autoři probírají, čtou a komentují jednotlivé kapitoly této knihy. Současně vám můžeme nabídnout videoverzi publikace, jak ji s autory natočili žáci Filmové školy Košice a Střední školy Euroinstitut.

O čem Nebezpečný svět kalorií je? Klikněte si na následující video.

Napsat komentář